Web Tasarım Nedir ?

Sizin firmanıza uygun en güncel tasarımları ve uygulamaları sizler için geliştirip tüm ortamlarda çalışır hale getiriyoruz. Günümüzde, hangi eğitim düzeyinden, yaştan veya sosyo-ekonomik gruptan olursa olsun, her bireyin internette vakit geçirmesi, ve çoğu ihtiyacını bu şekilde karşılaması, tüm sektörlerin bir internet sayfasına sahip olmasını gerektirmektedir. İhtiyaçları geleneksel yollarla karşılamak ( faturaları ödemek için bankaya gitmek, yabancı dil öğrenmek için muhakkak bir kursa katılmak, alışveriş yapmak için market veya mağazaya gitmek vb. ) gibi aktiviteler, modern yaşamda zamanın çok daha değerli hale gelmesiyle, masa başından yapılabilir hale getirilmiştir.

Kurumsal Web Tasarım

Hangi alanda faaliyet gösterirse göstersin, bir şirketin internet sitesi kurmaktaki amacı, daha fazla ilgi ( ve dolayısıyla müşteri ) çekebilmektir. Bunu başarabilmek için, internet sayfasını oluşturma süreci, yani web tasarımı üst derecede önem taşır. Çeşitli görsel ve işitsel materyallerin bir araya gelerek oluşturdukları parçalara ‘web sayfası’, parçaların bir araya gelerek oluşturdukları bütüne ve sisteme ise ‘web sitesi ‘ adı verilir.

Responsive Web Tasarım

Web sitenizin proje aşamasında size basit sadece bilgisayarlarda göze hoş gelen web siteleri yapmaktansa tüm ortamlara uygun(masaüstü, laptop,tablet, telefon vb.) web sitesi tasarlamaktayız.

Mobil Web Tasarım

Web sitenizin full responsive özelliğini kullanarak masaüstündeki kaliteli görünümün aynı şıklıkta ve anlaşılabilirlikle tasarlanarak mobil web sayfanızı oluşturuyoruz.